Biura w Sky Tower ponad 100 metrów nad ziemią


2020.04.02
Autor: Urbanity.pl
W trzecim kwartale bieżącego roku udostępniona zostanie unikalna powierzchnia biurowa we wrocławskim Sky Tower, który jest jednym z najwyższych budynków w Polsce.

Na kondygnacjach mieszczących się ponad 100 metrów nad ziemią, oddana zostanie przestrzeń biurowa z widokiem na panoramę Wrocławia. W ofercie Sky Tower udostępniona zostanie powierzchnia biurowa w wariantach od 900 mkw. do nawet 2 500 mkw. Będą to najwyżej położone biura w stolicy Dolnego Śląska.

Sky Tower, który położony jest przy ulicy Powstańców Śląskich, w dzielnicy Krzyki, należy do firmy Develia S.A. i jest jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji spółki.

- Biuro ze znakomitym widokiem na Dolny Śląsk, zlokalizowane ponad 100 metrów nad ziemią, jest efektowną wizytówką każdej firmy. Nasi najemcy wskazują to jako duży atut w prowadzonych procesach rekrutacyjnych. Warto podkreślić, że powierzchnia biurowa położona na wysokich kondygnacjach Sky Tower stanowi unikatową propozycję na wrocławskim rynku nieruchomości. Żaden inny biurowiec nie może pochwalić się podobnymi przestrzeniami – mówi Aneta Polińska, Leasing Manager Develia S.A

W części biurowej kompleksu Sky Tower znajduje się prawie 40 000 mkw. nowoczesnej powierzchni do wynajęcia. Wśród najemców wieżowca są takie firmy jak: Qiagen, Hicron, TU Europa czy PKO BP.

Komentarze


  • xD
    Gość
    2020-04-03 00:29:24
    xD²

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.