Atal startuje z nową inwestycją mieszkaniową

2016.01.19

Wprowadzone zostały do sprzedaży mieszkania, które powstaną w ramach inwestycji Atal Nowe Żerniki we Wrocławiu. W ofercie firmy Atal będącej deweloperem projektu jest 109 lokali. Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na trzeci kwartał 2017 roku.

Atal Nowe Żerniki to cztery budynki mieszkalne wielorodzinne o zróżnicowanej wysokości od czterech do siedmiu kondygnacji z 109 lokalami mieszkalnymi. Nieopodal ulicy Kosmonautów powstanie kompleks mieszkaniowy, w którym cena za mkw. wynosi 5300 zł brutto. Powierzchnia lokali kształtuje się od 28,96 do 94,12 mkw. i zróżnicowanych układach od 1 do 4 pokoi.

W ramach inwestycji powstaną również komórki lokatorskie, osiem lokali usługowych oraz garaż na poziomie parteru, który pomieści 138 samochodów. Z myślą o najmłodszych lokatorach kompleksu powstanie nowoczesny plac zabaw. Wszystkie budynki posiadały będą windy i zostaną dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Projekt architektoniczny osiedla przygotowała pracownia Major Architekci. Atal planuje oddać inwestycję do użytku w trzecim kwartale 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.