Amerykański styl w galerii Wroclavia

2017.04.03

W październiku 2017 roku, w powstającym kompleksie wielofunkcyjnym Wroclavia, otworzy się amerykański sklep U.S. Polo Assn. Poziom komercjalizacji galerii przekroczył już 80 procent. Inwestorem projektu jest spółka Unibail-Rodamco SE.

Nowy najemca oferuje ubrania w klasycznym amerykańskim stylu, promującym sportowy tryb życia. Brand U.S. Polo Assn. powstał w 1890 r. w Stanach Zjednoczonych, a obecnie dostępny jest w 135 krajach i posiada ponad 800 sklepów.

Wśród pozostałych najemców, których nazwy już znamy, a których wcześniej nie było we Wrocławiu, są m.in. takie marki jak Forever 21, Steve Madden, Lacoste, Loft37, Estée Lauder i Okaidi.

We Wroclavii nie zabraknie również znanych już wrocławianom sklepów, w tym Zara, Zara Home, Pull & Bear, Bershka, Oysho, Massimo Dutti oraz Stadivarius, Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay.

Wrocławska inwestycja, która powstaje przy ulicy Borowskiej, zaoferuje łącznie około 200 sklepów oraz 30 restauracji i kawiarni. Otwarcie Wroclavii zaplanowano na październik 2017 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.