Otwarcie Trzebnickiego Parku Wodnego

2011.07.09

W piątek 1 lipca 2011 r. firma PTB Nickel oddała do użytku Trzebnicki Park Wodny ZDRÓJ, jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w województwie dolnośląskim. W uroczystym otwarciu kompleksu udział wzięli min. senatorowie i posłowie na Sejm RP, przedstawiciele władz wojewódzkich, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie miast i gmin z województwa dolnośląskiego oraz województw ościennych.

- Jestem dumny, że to właśnie nasza firma mogła zrealizować tak dużą i ważną dla Trzebnicy inwestycję. Wierzę, że zarówno mieszkańcy tego miasta, jak i osoby przyjezdne będą chętnie korzystać z tego pięknie położonego i nowoczesnego obiektu - powiedział Marian Nickel, prezes PTB Nickel.

Wybudowany w ciągu 27 miesięcy Park Wodny łączy w sobie walory obiektu sportowego i rekreacyjnego, przepięknie położonego wśród Bukowego Lasu w Trzebnicy.
Kompleks basenów, który został oficjalnie otwarty 1 lipca, składa się z dwóch części: zadaszonej oraz basenu na świeżym powietrzu. Nowo otwarty obiekt w części pod dachem ma na swoim terenie basen sportowy o powierzchni 312,5 m2, basen rekreacyjny z wieloma atrakcjami wodnymi, dwoma torami do nauki pływania oraz brodzik dla dzieci. Na zewnątrz kompleksu znajduje się część rekreacyjna i pływacka, wyposażone w zjeżdżalnie: kręconą, prostą i "rwącą rzekę".

Źródło: Nickel/Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.