Colliers International komercjalizuje CH Promenada w Oławie


2011.08.22
Autor: Colliers
Firma Colliers International, wiodący doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, została wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację Centrum Handlowego w Oławie. Podpisana została już umowa najmu z operatorem kinowym – siecią Multikino, która otworzy 4-salowe kino. Otwarcie obiektu planowane jest na III kwartał 2013 r. Inwestorem jest Orapa Investments, polsko-holenderska spółka joint-venture.

Galeria Promenada zlokalizowana będzie w Oławie przy skrzyżowaniu nowej obwodnicy miasta z drogą dojazdową do autostrady A4. Powstanie przy ulicy Nowy Otok w bezpośrednim sąsiedztwie nowego osiedla budynków jedno- i wielorodzinnych liczącego ponad 600 domów, z których blisko 200 została już wybudowana.

Nowa galeria zaoferuje na dwóch kondygnacjach 48 lokali o łącznej powierzchni najmu 12.250 m2. W części rozrywkowej znajdą się restauracje, fitness klub oraz 4-salowe Multikino, z którym umowa najmu już została podpisana.

"Powstanie Galerii Promenada to odpowiedź na potrzeby mieszkańców spragnionych możliwości korzystania z oferty nowoczesnego centrum, łączącego atrakcyjną ofertę handlową z funkcją rozrywkową". - powiedziała Małgorzata Trzaskowska, dyrektor w dziale powierzchni handlowych Colliers International, odpowiedzialna za komercjalizację obiektu. "W tej chwili w Oławie nie działa żadne nowoczesne kino, a istniejąca oferta handlowa nie spełnia standardów nowoczesnych centrów handlowych. Jestem więc przekonana, że Promenada przyciągnie uwagę znanych i cenionych marek, a potem podbije serca mieszkańców."

Projekt wspierany jest przez zarząd miasta Oława, który w powstaniu galerii wraz z kinem widzi kolejny ważny etap w procesie rozwoju miasta. Nowy basen pływacki, hala sportowa, odnowiony stadion a także nowoczesne 4-salowe kino wzmocnią ofertę rozrywkową miasta, dzięki czemu Oława zyska na atrakcyjności jako miejsce warte zamieszkania.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.