W Szklarskiej Porębie otwarto ekskluzywny obiekt Radisson Hotel


2020.06.03
Autor: Urbanity.pl
W piątek, 29 maja br., odbyło się oficjalne otwarcie ekskluzywnego hotelu Radisson Hotel Szklarska Poręba.

Radisson Hotel Szklarska Poręba powstał w jednym z największych kurortów narciarskich w Karkonoszach. Pierwsi goście mogli skorzystać z oferty obiektu, który jest 19. hotelem w polskim portfolio Radisson Hotel Group, już w piątek, 29 maja.

Radisson Hotel Group obejmuje pięć marek - Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson RED, Radisson oraz Park Inn by Radisson.

Radisson Hotel w Szklarskiej Porębie to 104 pokoje i przestronne apartamenty, z czego większość dysponuje tarasami lub balkonami, z których można podziwiać widok na tamtejsze góry. Dla gości hotelowych otwarta została również restauracja à la carte Spice & Herb, która serwuje zarówno dania kuchni międzynarodowej, jak i potrawy inspirowane lokalną tradycją. Uzupełnieniem doskonałej kuchni jest wino z polskich winnic.

Budynek to oprócz pokoi, także Centrum Spa i Wellness, gdzie można skorzystać z basenu z zewnętrzną zjeżdżalnią, całorocznego zewnętrznego jacuzzi, saun i łaźni, tepidarium, brodzika i zjeżdżalni dla dzieci. Radisson Hotel oferuje również usługi w jednym z siedmiu gabinetów Wellness. Całość uzupełniona została o siłownię i strefę Kids Club, gdzie najmłodsi mogą spędzić czas na zabawach.

Komentarze


  • Szklarska Poręba?
    Gość
    2020-06-04 09:03:44
    A jaki to kurot narciarski ?
    Odkąd pamiętam nigdy nie było tam warunków do jazdy na nartach.
    Co najwyżej stanowi dobrą bazę wypadową na wyjazdy do Czech

  • Maniek
    Gość
    2020-06-04 13:54:10
    Następny apartamentowiec niedługo nie będzie mona normalnie na ulicę wyjść

  • Michał
    Gość
    2020-06-05 09:34:59
    Zdrojowa Invest, na której potrzeby w 2014 roku gmina Szklarska Poręba zmieniła plan zagospodarowania przestrzennego, dając możliwość zabudowy na wysokość 20 metrów oraz zwiększając parametry zabudowy działki, dzielnie unikając kar umownych (naliczanych dla gminy) za przekroczenie terminu realizacji, w nosie mając opinie i decyzje konserwatora zabytków (realizowała niezaakceptowany przez organ nadzoru konserwatorskiego wygląd elewacji, płaski dach, niezgodny z zapisami planu) nie pilnowała także placu budowy, który śmieciem objął całą okolicę. Dziwię się, że oddano do użytku ten condohotel, skoro jest tyle wątpliwości co do tej inwestycji. Pewnie wziął górę nacisk prawniczo-finansowy.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.