Coraz silniejsi w regionie CEE

2019.05.29

Sektor nieruchomości komercyjnych nad Wisłą w ostatnich latach prężnie się rozwija. Jesteśmy największym i najbardziej dojrzałym rynkiem w regionie CEE, a jako lider, mamy szansę dzielić się dobrymi praktykami i wprowadzać pionierskie rozwiązania biznesowe.

Innowacje oraz rozwój usług polskiego oddziału CBRE zostały niedawno docenione na arenie międzynarodowej. Działy Client Care i Building Consultancy będą świadczyć usługi na Europę Środkowo-Wschodnią, a ich dyrektorzy objęli stanowiska regionalne.

– Doradztwo nieruchomościowe zmienia się wraz z wymaganiami najemców i inwestorów, dlatego kluczowe jest projektowanie usług w taki sposób, aby jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby. Od lat obserwujemy rynek, badamy satysfakcję klientów ze świadczonych usług oraz wprowadzamy ich sugestie, udoskonalając nasze działania i strategię. Te awanse to dla nas istotny komunikat potwierdzający, że obszar jakości obsługi klientów jest w CBRE traktowany pierwszoplanowo, nie tylko przez nasz oddział, ale także pozostałe kraje regionu – mówi Andreas Ridder, Managing Director CEE w CBRE.

Beata Jóźwik, dotychczas Client Care Director, poszerza swój zakres obowiązków i obejmuje stanowisko Head of Client Care w regionie CEE. Jej głównym celem będzie wypracowanie spójnych działań w zakresie opieki nad klientami w całym regionie oraz implementacja w innych krajach rozwiązań stosowanych i sprawdzonych w Polsce.

Stanowisko regionalne obejmuje również Jonathan Steer, który jako Head of Building Consultancy CEE&Poland będzie rozwijał usługi świadczone w zakresie doradztwa budowlanego w regionie, a także dbał o synergię we współpracy z klientami w poszczególnych krajach.

Źródło: CBRE

Komentarze


  • Kamil
    Gość
    2019-05-29 21:10:19
    A może by tak włączyć Polskę do regionu zachodniego? Przecież mamy podobny poziom życia nie?

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.