Pierwsze osiedle z widokiem na wodę w Szczecinie już gotowe


2022.07.07
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Deweloper PCG oddał do użytku apartamentowce, w ramach inwestycji Victoria Apartments, która powstała tuż przy jeziorze Dąbie w Szczecinie. W ofercie dostępne są jeszcze wolne mieszkania.

Osiedle Victoria Apartments to cztery wysokiej klasy apartamentowce, w których znajdują się 83 apartamenty o zróżnicowanych metrażach od 40 do 70 metrów kwadratowych. Oferta inwestycji składa się z mieszkań w układach 2–, 3–, 4–pokojowych, a każdy apartament może zostać zaprojektowany pod klucz.

Inwestycja firmy PCG powstała na Prawobrzeżu, tuż przy Parku Krajobrazowym Doliny Dolnej Odry, zaledwie 10 metrów od jeziora Dąbie. Victoria Apartments to wysokiej jakości części wspólne, przeszklone balkony z dodatkowym miejscem na przechowywanie oraz inteligentne i energooszczędne rozwiązania, czyli tzw. system smart home, który pozwala mieszkańcom na sterowanie oświetleniem sufitowym i ogrzewaniem za pomocą aplikacji w telefonie.

Ofertę inwestycji na działce przy ulicy Przestrzennej w Szczecinie uzupełniają dwa lokale o charakterze handlowo-usługowym.

Pierwsi mieszkańcy już odebrali klucze do swoich nowych apartamentów. W ofercie pozostało jeszcze kilka mieszkań w gotowych już budynkach. Drugi etap osiedla będzie gotowy w IV kwartale br.

Inne wiadomości o Victoria Apartments, PCG

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.