Otwarcie Retail Park Mieszka w Szczecinie

2020.05.04

Zakończyła się budowa parku handlowego Retail Park Mieszka, który otwarty został u zbiegu ulic Mieszka I i Milczańskiej w Szczecinie. Wśród sklepów są m.in. Biedronka i Neonet.

Park Handlowy Retail Park Mieszka zlokalizowany jest na działce, na której mieścił się dawny Polmozbyt. U zbiegu ulic Mieszka I i Milczańskiej w Szczecinie powstał parterowy budynek handlowy o łącznej powierzchni do wynajęcia na poziomie ponad 10 000 metrów kwadratowych.

Swoje sklepy w Retail Park Mieszka otworzyły już takie marki jak: Biedronka, Action i Maxi zoo. Wśród pozostałych najemców są jeszcze: JULA, , Kik, Dominos, Neonet oraz Rossmann. Wciąż jeszcze część lokali czeka na swoich najemców.

Z powodu pandemii koronawirusa, właściciel parku handlowego zrezygnował z hucznego otwarcia obiektu. Budowa Retail Park Mieszka rozpoczęła się w marcu 2019 roku.

Inwestorem jest spółka J.P. Development z Kolna, a generalnym wykonawcą była spółka Prime Construction. Komercjalizacją parku handlowego zajmuje się firma Anchoram.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.