Lastadia Office zmienia właściciela

2019.05.09

Szczeciński biurowiec Lastadia Office, który znajduje się w poprzemysłowej dzielnicy miasta, Łasztowni, zmienił właściciela.

Lastadia Office to nowoczesny budynek biurowy klasy A, który oferuje około 12 500 metrów kwadratowych powierzchni najmu. Poziom komercjalizacji 6-kondygnacyjnego biurowca wynosi obecnie 100 proc.

Budynek położony jest przy ulicy Zbożowej, na terenach szczecińskiej Łasztowni i do tej pory należał do ogólnopolskiej firmy inwestycyjnej i dewelopera - SGI. Dzięki wsparciu ekspertów z Działu Rynków Kapitałowych BNP Paribas Real Estate Poland, nowym właścicielem biurowca został Greenstone Asset Management.

Aktualnie miasto oferuje blisko 160 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni klasy A. Na koniec 2018 roku absorpcja netto w Szczecinie wyniosła blisko 10 tys. mkw. i drugi rok z rzędu była prawie czterokrotnie wyższa niż poziom nowej podaży zarejestrowany w tym okresie
powiedział: Piotr Goździewicz, Director, Capital Markets, CEE w BNP Paribas Real Estate

Najemcy biurowca Lastadia Office mają do swojej dyspozycji również parking samochodowy na ponad 200 stanowisk. Za projekt architektoniczny budynku odpowiada pracownia Orłowski, Szymański – Architekci.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.