Kończy się drugi etap rozbudowy Outlet Park Szczecin

2015.11.02

Pod koniec bieżącego miesiąca udostępniona zostanie kupującym nowa część szczecińskiego Outlet Parku, która zrealizowana została w ramach drugiego etapu projektu. Inwestorem jest kielecka spółka Echo Investment.

25 listopada br. o godz. 10 oddana zostanie do użytku dodatkowa powierzchnia obiektu Outlet Park w Szczecinie. Dzięki rozbudowie liczba lokali wynosić będzie 100, a parking samochodowy będzie mógł pomieścić 900 aut. W nowej części parku znajdą się takie marki jak: Vistula, Vero Moda, Italian Fashion, Diverse, Molton, Unisono, Kubenz, Volcano, Monnari, Świat Zabawek, Giacomo Conti, Maxima i Bruno Zinger. Komercjalizacja drugiej fazy projektu wynosi już 100 proc.

Inwestor - firma Echo Investment - podjął już decyzję o dalszej rozbudowie kompleksu. Wiosną przyszłego roku ruszą prace w ramach trzeciego etapu inwestycji. W planach jest m.in. rozszerzenie oferty o centrum medyczne i nowoczesny klub fitness. Obecnie trwają prace projektowe, a po zakończeniu rozbudowy szczeciński outlet stanie się jednym z największych obiektów tego typu w Polsce

Outlet Park Szczecin znajduje się na Prawobrzeżu, a swoją premierę miał 7 listopada 2012 roku. Oferuje markowe produkty 30-70 procent taniej od cen w regularnych sklepach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.