Rozpoczęła się budowa parku handlowego w Świnoujściu

2021.02.16

Na działce przy ulicy Wojska Polskiego w Świnoujściu rozpoczęła się budowa nowoczesnego kompleksu handlowego, który składał się będzie z parku handlowego, hipermarketu Castorama oraz stacji paliw Shell.

Na 3,9-hektarowym terenie położonym bezpośrednio przy polsko-niemieckiej granicy powstaje centrum handlowe, którego inwestorem jest firma Grycan. Na działce przy ulicy Wojska Polskiego rozpoczęły się prace budowlane, których wykonawcą jest firma Prime Construction.

W ramach kompleksu handlowego o łącznej powierzchni około 7 700 metrów kwadratowych w Świnoujściu, powstanie park handlowy, hipermarket Castorama oraz stacja paliw Shell.

Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Tues, a przy przedsięwzięciu współpracowały także m.in. PB Milpro Mariusz Mielczarek (Biedronka) oraz Marzena Sekulska (Semren & Mansson). Inwestorem zastępczym jest NBQ.

Przy ulicy Wojska Polskiego pojawił się już sprzęt budowlany i prowadzone są prace budowlane. Centrum handlowe w Świnoujściu powinno być gotowe w 2022 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.