Rezydencja Park II sprzedana w całości

2013.08.30

Ostatnie dwa apartamenty w Rezydencji Park II zostały sprzedane. Deweloper niedawno rozpoczął budowę III etapu, w którym pierwsi klienci już zarezerwowali kameralne apartamenty.

Rezydencja Park II sprzedana w całości
Ostatnie dwa apartamenty w drugim etapie inwestycji zostały sprzedane.

Szczęśliwi nabywcy zakupili lokale o powierzchniach 53 m kw., obydwa z dwiema sypialniami i miejscami postojowymi. Decyzje zostały podjęte szybko, przyszli mieszkańcy od razu odnaleźli w Mielnie swój drugi dom w zaciszu, o jakim - jak mówili - marzyli od lat


- mówi Cezary Kulesza, kierownik biura sprzedaży i marketingu w Firmus Group.

Wszystkie apartamenty w Rezydencji Park są wykańczane przez dewelopera pod klucz.

Pierwsze rezerwacje w Rezydencji Park III
Mimo, że trzeci etap Rezydencji Park rozpoczął się niedawno, już pojawili się chętni na apartamenty.

Budowa trzeciego etapu ruszyła zaledwie miesiąc temu, a już zarezerwowane zostały trzy apartamenty. Klienci reagują bardzo szybko na początku realizacji, gdyż chcą mieć pewność, że uda im się zarezerwować najlepsze apartamenty z indywidualnymi cechami ważnymi właśnie dla nich.


- mówi Cezary Kulesza.

Apartamenty zarezerwowane obecnie w trzecim etapie inwestycji należą do tych, których cena za metr zaczyna się od 7 500 zł. Są to dwa większe 54--metrowe lokale na pierwszym oraz drugim piętrze. Prace na budowie trzeciego etapu Rezydencji Park postępują bardzo szybko, z dnia na dzień rosną ściany, sięgające już do poziomu pierwszego piętra.

Źródło: mat.pras/Urbanity.pl

Inne wiadomości o Rezydencja Park II, Rezydencja Park III i IV

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.