Jones Lang LaSalle wyłącznym agentem Galerii EMKA w Koszalinie


2012.02.28
Autor: Jones Lang LaSalle
Jones Lang LaSalle został wybrany wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni handlowej rozbudowywanej Galerii EMKA w Koszalinie. Firma będzie również świadczyć usługi doradcze w procesie remodellingu istniejącej części inwestycji.

James Fife Dyrektor Generalny LCP Properties na Polskę powiedział: "Traktujemy Polskę jako rynek długofalowych inwestycji i poprzez aktywne zarządzanie podnosimy wartość naszych nieruchomości oraz ich funkcjonalność dla klientów. Pragniemy potwierdzić wolę modernizacji i rozbudowy Galerii EMKA, ponieważ jest to priorytetowy projekt w naszym portfolio. Pozyskanie partnera jakim jest Jones Lang LaSalle potwierdza potencjał Galeria EMKA. Liczymy, że współpraca z Jones Lang LaSalle skutecznie przyczyni się do optymalizacji tzw. tenant-mix galerii oraz spełni oczekiwania najemców i klientów. Gwarancją sukcesu jest pozycja Jones Lang LaSalle na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, wieloletnie doświadczenie i sukcesy potwierdzone licznymi nagrodami i imponującą listą zrealizowanych przedsięwzięć."

Grażyna Melibruda, Dyrektor w Dziale Powierzchni Handlowych Jones Lang LaSalle dodaje: "Dzięki atrakcyjnej lokalizacji Galeria EMKA już w obecnym kształcie cieszy się popularnością wśród mieszkańców Koszalina. Jest nam bardzo miło, iż mamy możliwość uczestniczenia w projekcie, który ma szansę zmienić galerię w najważniejsze centrum handlowe miasta, z przejrzystym układem komunikacyjnym i kompleksowym tenant-mixem. Atrakcyjność Galerii EMKA podniesie urozmaicenie oferty modowej, spożywczej oraz rozrywkowej, która stworzy mieszkańcom Koszalina ciekawą propozycję spędzenia wolnego czasu."

Galeria EMKA istnieje od 2002 r. i posiada ugruntowaną pozycję na mapie handlowej Koszalina. Dwupoziomowy obiekt mieści się w centrum największego osiedla mieszkaniowego miasta. Obecnie Galeria EMKA oferuje 15,000 mkw. powierzchni najmu i mieści 100 sklepów oraz kawiarni i restauracji. Głównymi najemcami centrum są dobrze rozpoznawalne marki, takie jak: Reserved, Rossmann, Empik, Sano i RTV Euro AGD. Klienci mają do swojej dyspozycji 550 miejsc parkingowych.

Po zakończeniu rozbudowy, planowanej na 3 kw. 2014 r., centrum zwiększy powierzchnię GLA do 30,000 mkw. i będzie mieściło 120 sklepów oraz szeroki wybór restauracji i kawiarni. Projekt oferować będzie także większy parking dla 1,090 pojazdów.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.