Ostatni etap budowy Seaside Park w Kołobrzegu

2018.07.11

Podpisany został aneks do umowy ze spółką Erbud, w ramach którego wykonane zostaną prace wykończeniowe wraz z zamknięciem wszystkich prac budowlanych zmierzających do otwarcia hotelu Seaside Park w Kołobrzegu.

Realizacja hotelu Seaside Park w Kołobrzegu wkracza w najważniejszy, ostatni etap budowy. Inwestycja przebiega zgodnie z harmonogramem, a jej zakończenie zaplanowano na druga połowę 2019 roku.

Seaside Park Hotel w Kołobrzegu oferuje 391 pokoi hotelowo-apartamentowych, z czego część hotelowa obejmuje 210 lokali, sprzedawanych w systemie condo. Pozostałą część inwestycji towrzą apartamenty prywatne, te położone na ostatnim 6 piętrze - z tarasem na dachu.

W ogólnodostępnej części kompleksu znajdzie się restauracja, kawiarnia, strefa Wellness & Spa z gabinetami zabiegowymi, saunami i 25-metrowym basenem sportowym, a także profesjonalne centrum fitness.

Inwestorem jest spółka Seaside Park, a zarządzanie obiektem powierzono grupie doradczej hotelAG. Otwarcie hotelu zaplanowano na druga połowę 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.