SGI Baltis buduje apartamenty przy plaży w Międzyzrojach

2008.06.04

Firma budowlana SGI Baltis rozpoczęła budowę ekskluzywnego apartamentowca w Międzyzdrojach. Playa Baltis, jako jedna z niewielu tego typu inwestycji w Polsce, powstaje w odległości zaledwie 50 m od bałtyckiej plaży. Przyszli mieszkańcy odbiorą klucze do ponad 60 apartamentów w trzecim kwartale przyszłego roku.

Playa Baltis powstaje w zacisznej części nadmorskiego kurortu, tuż przy plaży, nieopodal lasu. SGI buduje apartamentowiec na końcu ulicy Bohaterów Warszawy, będącej przedłużeniem głównej promenady miasta ciągającej się wzdłuż plaży. W okolicy dominuje niska, kameralna willowa zabudowa. Autorami projektu Playa Baltis są architekci: Ryszard Burbicki i Jacek Czaplicki z biura FBA.

Zdecydowane linie architektoniczne apartamentowca przełamane będą jasną tonacją barw i naturalnymi materiałami. Białe tynki, aluminiowe okiennice, drewno, kamień, rolety z przeziernych tkanin zbudują wysoki standard inwestycji. Główne wejście do Playa Baltis będzie prowadziło przez pomost przerzucony nad płytkim basenem obok fontanny w formie ściany wodnej. Cztery piętra nadziemne połączą cichobieżne windy z garażem w kondygnacji podziemnej. Poza ekskluzywnymi apartamentami na terenie obiektu powstanie klub fitness, sauna z miejscami do wypoczynku oraz pomieszczenie klubowe dla dzieci. Do części rekreacyjnej będzie można wejść zarówno ze środka budynku, jak również z ogrodu otaczającego budynek.

W Playa Baltis znajdzie się ponad 60 apartamentów, w tym kilka o ponad stumetrowym metrażu i rozmieszczonych na najwyższej kondygnacji. Przestronność mieszkań zwiększą duże okna aluminiowe oraz balkony i tarasy. Zacienienie części powierzchni i zwiększenie prywatności umożliwią przesuwane żaluzje. Z okien i tarasów Playa Baltis roztaczać się będzie widok na morze.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.