Nowa inwestycja pod Poznaniem - Wysogotowo Biznes Park


2010.01.26
Wysogotowo Biznes Park to nowy projekt deweloperski przygotowany do sprzedaży przez firmę Urbidom Sp. z o.o. Inwestycja powstanie w podpoznańskim Wysogotowie przy ul. Skórzewskiej.

Za przygotowanie koncepcji architektonicznej odpowiada biuro Woźniak Projekt z Przeźmierowa. W Biznes Parku na łącznej powierzchni 4.400 m2 znajdzie się 12 indywidualnych obiektów o wielorakim przeznaczeniu. Przyszli nabywcy znajdą tu obiekty dostosowane do różnej działalności m.in.: magazynowej, sprzedaży hurtowej i detalicznej, usługowej, warsztatowej oraz nieuciążliwej produkcji. W razie potrzeby poszczególne budynki będzie można łączyć w większe powierzchnie, które dadzą wiele konfiguracji od 350 do 1.700 m2.

Każdy budynek może być wyposażony w część biurową, o powierzchni dowolnie wybranej przez użytkownika. Teren inwestycji będzie dozorowany i ogrodzony. Deweloper przygotuje również całą niezbędną infrastrukturę w tym m.in. miejsca parkingowe, drogi wewnętrzne, miejsca rozładunkowe. Budowa według założeń inwestora rozpocznie się we wrześniu, a przewidywany termin zakończenia inwestycji to wiosna 2011. Jak informuje dyrektor spółki Pan Marcin Witkowski klienci mogą już składać rezerwacje na wybrane powierzchnie. Ceny najmniejszych budynków z zagospodarowaną działką zaczynają się od 1.350.000 zł netto. Na obecnym etapie klienci mogą dowolnie dopasować powierzchnie do własnych potrzeb.

Inne wiadomości o Woźniak Projekt, Urbidom

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.