Ruszyła rozbudowa podpoznańskiego Osiedla Księżnej Dąbrówki


2013.05.10
Autor: Urbanity.pl
Na początku maja br., 4 km od granic Poznania, firma PTB Nickel rozpoczęła realizację Rycerskiej - kolejnego etapu Osiedla Księżnej Dąbrówki. Inwestycja poznańskiego dewelopera, spółki Nickel Development, ma zostać oddana do użytkowania już w 2014 r.

W gminie Dopiewo PTB Nickel jako generalny wykonawca wybuduje piętnaście 2-piętrowych domów wielorodzinnych oraz całą infrastrukturę nowo powstającego osiedla.

Z początkiem maja br. PTB Nickel rozpoczęło budowę Rycerskiej, najnowszej inwestycji mieszkaniowej spółki Nickel Development. W prężnie rozwijającej się gminie Dopiewo, zaledwie 16 km od Centrum Poznania, do 2014 r. firma zrealizuje kolejny etap kameralnego Osiedla Księżnej Dąbrówki. Na terenie miejscowości Dąbrówka powstanie piętnaście 2-piętrowych budynków wielorodzinnych z garażami i miejscami parkingowymi oraz towarzysząca im infrastruktura, w tym m.in. nowoczesny i bezpieczny plac zabaw, utwardzone kostką, oświetlone uliczki oraz osiedlowa zieleń. Każdy z budynków będzie się wyróżniał własnym unikalnym kolorem elewacji oraz klatki schodowej, który pozwoli na jego łatwą identyfikację.

W ramach prowadzonej przez PTB Nickel inwestycji powstaną mieszkania dwupokojowe o pow. 48 m2, trzypokojowe o pow. 67 m2 oraz czteropokojowe o pow. 78 m2. Atutami lokali znajdujących się na parterze będą prywatne, przydomowe ogrody zajmujące od 82 do 218 m2, natomiast tych na wyższych kondygnacjach duże tarasy o powierzchni od 12 do aż 43 m2. Na osiedlu wybudowane zostaną także miejsca parkingowe, zlokalizowane wzdłuż ulic i oddzielone od budynków pasem chodnika i zieleni oraz 22 garaże o pow. ponad 21 m2.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.