Wyjątkowy adres na mapie Poznania. Powstaje aparthotel europejskiego formatu


2022.08.23
Autor: Piotr Maślak
Powstający apartamentowiec Plac Wolności 6 w ścisłym centrum Poznania ma już partnera inwestora w zakresie wynajmu mieszkań. Miniapartamenty będą gotowe w pierwszym kwartale 2023 roku. Zobacz wizualizacje inwestycji, wnętrza i najbliższe otoczenie.

Plac Wolności 6 to siedmiokondygnacyjny apartamentowiec realizowany w ścisłym centrum Poznania przez Inwestycje Wielkopolski. Projekt wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją, bliskością Starego Miasta i sąsiedztwem m.in. Biblioteki Uniwersyteckiej, kultowego i jednego z najstarszych kin w Europie - Kino Muza. Partnerem inwestora w zakresie wynajmu apartamentów będzie INA Management.

Inwestycja oferuje 259 apartamentów dostępnych w jednym z dwóch modeli zarządzania - zajmować się wynajmem samodzielnie lub za pośrednictwem profesjonalnego operatora. Inwestor jako operatora rekomenduje INA Management, która będzie prowadziła w obiekcie aparthotel w formacie Citybreak oraz apartamenty w standardzie Longstay dla gości preferujących najem długoterminowy.

Korzystanie z usług profesjonalnego operatora umożliwia inwestorom indywidualnym czerpanie korzyści z przewag rynkowych, jakie zapewnia najem instytucjonalny w obiektach należących do tzw. sektora living
powiedział: Andrzej Marszałek, prezes zarządu Inwestycje Wielkopolski

Standard Citybreak skupia wyłącznie obiekty położone w najlepszych lokalizacjach w centralnych punktach miast. Apartamenty mają powierzchnie od 16 do 31 mkw. i są w pełni umeblowane z w pełni wyposażoną kuchnią bądź aneksem kuchennym, a także łazienką. INA Management zapewnia również serwis - sprzątanie z wymianą pościeli i ręczników oraz wsparcie lokalnego zespołu. Z kolei klienci apartamentów Longstay mogą korzystać z usługi consierge, transportu z lotniska czy sprzątania apartamentu.

Pod adresem Plac Wolności 6 w 1899/1900 r. przy ówczesnym Placu Wilhelmowskim 6 powstał dom towarowy Michaelisa & Kantorowicza, który zaprojektowany został przez architekta Teodora Jaretzkiego. W 1927 r. powstało tutaj jedno z największych i najbardziej nowoczesnych w Polsce i Europie Kino Słońce, dzieło kupca Kałamajskiego.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.