Unibep rozpoczął budowę osiedla Nowych Kosmonautów

2018.07.10

Na działce u zbiegu Serbskiej i Naramowickiej trwa już budowa wielorodzinnego osiedla mieszkaniowego firmy Monday Development - Nowych Kosmonautów.

Nowych Kosmonautów to zespół trzech budynków mieszkalnych o zróżnicowanej wysokości od 11 do 13 pięter, w których łącznie znajdą się 344 mieszkania. Pod osiedlem znajdzie się dwupoziomowa hala garażowa, a na parterze zaplanowano część handlowo-usługową.

Inwestycja powstaje u zbiegu Serbskiej i Naramowickiej na poznańskich Winogradach. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Archikwadrat, a generalnym wykonawcą jest Unibep S.A. Deweloperem jest firma Monday Development, należąca do grupy Unidevelopment.

Pierwsze lokale będą gotowe pod koniec 2019 roku

Pierwsze mieszkania zostaną przekazane właścicielom pod koniec 2019 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • gość
  Gość
  2018-09-05 22:29:06
  Unibep zatrudnia aroganckich podwykonawców. Jednym z nich jest własciciel czarnego mercedesa. Do pracowników odnosi się arogancko nawet rwie się do bicia. Brak kultury tego Pana świadczy ze nie nadaje się do współpracy a tym bardzie kierowaniem pracowników.

 • Hania
  Gość
  2019-01-13 11:14:26
  To są największe partacze , są bardzo aroganccy , nie liczą się z nikim

 • Hanna
  Gość
  2019-01-14 16:01:31
  Żal ludzi którzy będą mieszkać na podmokłym terenie. Nawet teraz wypływają wody gruntowe . Ci partacze , którzy budują wieżowce przy ul. Serbskiej i Naramowickiej nic sobie z tego nie robią. Woda jest zasypana piaskiem i na Mokry grunt wylewany jest cement.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.