Coraz bliżej zakończenia budowy osiedla Nowych Kosmonautów


2019.11.12
Autor: Urbanity.pl
Ostatni budynek, który powstaje w ramach osiedla Nowych Kosmonautów w Poznaniu doczekał się zawieszenia wiechy. Inwestycja realizowana jest przez Monday Development.

Osiedle Nowych Kosmonautów to poznańska inwestycja Monday Development, która składa się z trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których łącznie znajdą się 344 lokale. Klucze do pierwszych lokali zostaną przekazane już za kilka tygodni.

U zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej na Winogradach odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na ostatnim z trzech budynków osiedla. Ostatni etap Nowych Kosmonautów oferuje 130 mieszkań, które zostaną oddane do użytku w 2020 roku. Poziom sprzedaży mieszkań w najbardziej zaawansowanym pod względem budowy budynku wynosi 75 procent.

W ramach osiedla przebudowany został również układ drogowy przy inwestycji wzdłuż ulicy Serbskiej. Inwestor zmodernizował ścieżkę pieszo-rowerową, a w miejsce starego przystanku autobusowego powstał nowy, z udogodnieniami dla osób oczekujących na przyjazd autobusu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.