Trwa budowa II etapu osiedla Red Park w Poznaniu


2015.08.24
Autor: Urbanity.pl
Na poznańskim Dębcu, przy ulicy 28 Czerwca 1956 r., powstaje drugi etap osiedla Red park, który zostanie oddany do użytku w czwartym kwartale przyszłego roku. Deweloperem projektu jest firma RED - Real Estate Development.

Osiedle Red Park w Poznaniu realizowane jest w czterech etapach. W ramach pierwszego powstało 135 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. W styczniu tego roku ruszyła budowa kolejnej fazy projektu, w którym powstanie łącznie 130 lokali mieszkalnych o powierzchni od 34,54 do 97,65 metrów kwadratowych. Na przyszłych mieszkańców czekają kawalerki oraz mieszkania dwu-, i trzypokojowe, które dostępne są również w programie Mieszkanie dla Młodych.

Wszystkie lokale wyposażone będą w balkon, taras, a mieszkania znajdujące się na parterze budynku w ogródki. Ceny za mkw., w drugim etapie rozpoczynają się od 5925 zł brutto. W podziemnej hali garażowej zaplanowano 121 miejsc parkingowych.

Na budowie drugiego etapu powstaje właśnie siódma kondygnacja z czternastu zaplanowanych. Stan postępu prac przy obiekcie B na koniec lipca to 29,61%.

Deweloperem jest firma RED - Real Estate Development.

Inne wiadomości o Osiedle Red Park I i II, RED Real Estate Development

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.