Osiedle Botanika z pozwoleniem na budowę

2013.08.22

Firma UWI Inwestycje uzyskała pozwolenie na budowę projektowanego na poznańskim Piątkowie Osiedla Botanika. W związku z uruchomieniem nowej inwestycji deweloper rozpoczął podpisywani umów sprzedaży lokali. Pierwsze mieszkania trafią do nowych właścicieli na początku II kwartału 2015 roku.

Prace na terenie przyszłego Osiedlu Botanika już ruszyły.

W połowie sierpnia rozpoczęliśmy porządkowanie placu budowy. Do tej pory był to teren niezagospodarowany i zaniedbany. Systematycznie usuwamy to, co pozostało ze zdewastowanego budynku nieukończonej szkoły, który przez wiele lat szpeciły tutejszy krajobraz. Prace te potrwają około miesiąca.


- mówi Daria Miszczyk, dyrektor sprzedaży UWI Inwestycje S.A.

Plan osiedla zakłada, że realizowane obiekty stanowić będą część większego założenia urbanistycznego, które powstanie w tym miejscu. Nowoczesne budynki mieszkalne, planowana infrastruktura osiedla i dodatkowe nasadzenia zieleni tchną w ten obszar zupełnie nowe życie


- dodaje.

Osiedle Botanika to inwestycja, która w pierwszym etapie składać się będzie z dwóch budynków wielorodzinnych 4-6 kondygnacyjnych, posadowionych na wspólnej hali garażowej. W ofercie dewelopera znalazł się duży wybór funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 26 do 130 m.kw. z możliwością łączenia w większe. Nowocześnie zaprojektowane lokale będą miały jasne kuchnie, a każde z mieszkań taras lub balkon. W przypadku lokali na parterze lokatorzy otrzymają przylegający do nich ogródek. Oferowane mieszania dostępne są w cenie od 5820 zł brutto za mkw.

Źródło: mat.pras/Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.