Nowe mieszkania w ofercie firmy Robyg w Poznaniu

2021.10.04

Robyg rozpoczął sprzedaż mieszkań w swoim nowym projekcie inwestycyjnym w Poznaniu - osiedle Początek Piątkowo.

Osiedle Początek Piątkowo powstanie przy ulicy Wojciechowskiego 7 i zaoferuje kilkaset mieszkań w ramach kilku etapów. Deweloper rozpoczął sprzedaż lokali w pierwszej fazie projektu.

Inwestycja firmy Robyg zaoferuje oprócz mieszkań także miejsca do rekreacji, tereny zielone, place zabaw, a także część handlowo-usługową. Na osiedlu pojawią się panele fotowoltaiczne na dachach czy oświetlenie LED w częściach wspólnych co będzie miało wpływ na obniżenie opłat czynszowych.

W pierwszym etapie osiedla Początek Piątkowo powstanie 14-piętrowy budynek, w którym znajdzie się 137 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 25 do 102 mkw. i rozkładach od jednopokojowych z aneksem kuchennym, po dwu-, trzy- czy czteropokojowe z aneksem lub osobną kuchnią. W parterze mieściło się będzie lobby z portierem oraz prywatna siłownia do wyłącznego użytku mieszkańców, a także lokale handlowe – w tym mały market i piekarnia.

Prace budowlane potrwają do II kwartału 2023 roku.

Poznań to kolejny rynek, na którym Robyg planuje długoterminowo budować swoją pozycję – obok Warszawy, Wrocławia i Trójmiasta.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.