NFZ wynajmuje cztery piętra w biurowcu nad Jeziorem Maltańskim w Poznaniu


2023.08.10
Autor: Bartosz Motorek
Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia stał się kluczowym najemcą kompleksu biurowego Malta Office Park w Poznaniu. Przeprowadzka nastąpi w połowie 2024 roku.

Nowym najemcą poznańskiego kompleksu biurowców Malta Office Park stała się państwowa jednostka organizacyjna, która w systemie powszechnej opieki zdrowotnej zajmuje się finansowaniem świadczeń zdrowotnych. Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia stał się kluczowym najemcą obiektu, w którym zajmuje 4 900 mkw. powierzchni.

Malta Office Park to kompleks sześciu biurowców nad Jeziorem Maltańskim, który zarządzany jest przez EPP. NFZ wynajął niespełna 5 000 mkw., przestrzeni, która zostanie dostosowana do wymagań i standardów państwowej jednostki. Na parterze znajdzie się dedykowana klientom sala obsługi, a na piętrach 3, 4, 5 znajdą się biura nowego najemcy. W negocjacje była zaangażowana również firma doradcza Nuvalu, specjalizująca się we współpracy z podmiotami Skarbu Państwa i instytucjami samorządowymi.

W rozmowach z NFZ nie bez znaczenia była także elastyczność, z jaką podchodzimy do potrzeb biznesowych naszych najemców. W tym przypadku oprócz komfortowej powierzchni biurowej, na parterze powstanie przestrzeń dedykowana klientom najemcy. Znaczącym udogodnieniem – zarówno dla pracowników, jak i petentów – będzie łatwa dostępność miejsc parkingowych zorganizowana oparciu o system LPR - powiedziała Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.

Przeprowadzka nastąpić ma w połowie 2024 roku. Umowa podpisana została na okres 10 lat.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.