Echo Investment świętuje jubileusz - inwestor zakończył swój setny projekt

2013.01.25

Echo Investment SA jest jedną z największych firm inwestycyjno - deweloperskich z polskim kapitałem w Europie. Działająca od ponad szesnastu lat spółka właśnie zrealizowała swój jubileuszowy, setny projekt - Aquarius Business Park we Wrocławiu.

Na początku lat dziewięćdziesiątych spółka zajmowała się głównie inwestycjami mieszkaniowymi. Realizowała przedsięwzięcia związane z budową osiedli mieszkalnych i apartamentowców na terenie stolicy. Szybko wybiła się w branży do tego stopnia, że zaczęła inwestować również w obiekty biurowe, handlowo-rozrywkowe i hotelowe.

W 1999 roku spółka rozpoczęła program budowy kilkunastu centrów handlowych Echo, które powstały na terenie całego kraju. W 2002 roku wybudowała siedzibę Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Cztery lata później firma weszła na rynek węgierski, czego naturalną konsekwencją była późniejsza ekspansja na tereny rumuńskie i ukraińskie.

Od 1996 spółka Echo Investment notowana jest na giełdzie. Firma w ciągu szesnstu lat zrealizowała sto inwestycji o łącznej powierzchni ponad ośmiuset tysięcy metrów kwadratowych. Ostatnia z nich, Aquarius Business Park we Wrocławiu, została właśnie oddana do użytku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.