Nexity rusza ze sprzedażą nowego etapu w pobliżu Jeziora Maltańskiego. Co w ofercie?

2021.10.20

Ruszyła sprzedaż mieszkań w dwóch nowych budynkach, które będą częścią osiedla Malta Point w Poznaniu, w dzielnicy Rataje.

Inwestycja Malta Point powstaje przy ulicy Brneńskiej w poznańskiej dzielnicy Rataje. Jest to jeden z dwóch projektów realizowanych przez Nexity Polska obecnie w stolicy Wielkopolski. Deweloper uruchomił właśnie sprzedaż mieszkań w nowym etapie osiedla.

Nowy etap składa się z dwóch budynków: Tide i Wave, w których łącznie powstanie 155 mieszkań - odpowiednio 74 i 81 lokali. W ofercie znajdują się mieszkania od kawalerek po lokale 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe, z których największe mają aż 110 metrów kwadratowych powierzchni. Mieszkańcy, którzy zdecydują się na kupno mieszkania na najwyższym 5-pietrze będą mieli do dyspozycji również duże tarasy.

Pomiędzy budynkami Wave i Tide zaplanowano patio z roślinnością łąkową, ławkami, placem zabaw oraz stojakami na rowery. W nowym etapie zostanie zastosowane ponadto wyjątkowe rozwiązanie – „zielone dachy”, czyli pokryte odpowiednio dobraną roślinnością, które będą wpływać na lepszą jakość powietrza oraz zmniejszenie stopnia nagrzania budynków.

Docelowo osiedle Malta Point będzie składało się z 5 budynków, z których pierwszy – Classic jest już w budowie.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • mariusz
    Gość
    2021-10-20 15:06:49
    rozwalił mnie park miejski na makiecie xD

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.