Murapol Malta - rusza sprzedaż mieszkań

2019.01.24

Murapol uruchomił sprzedaż mieszkań w swojej nowej poznańskiej inwestycji, która powstanie przy ulicy Abpa Walentego Dymka, na osiedlu Chartowo. Łącznie to 275 mieszkań.

Murapol Malta będzie osiedlem budynków mieszkalnych wielorodzinnych, które zrealizowane zostanie przy ulicy Abpa Walentego Dymka. W pierwszym etapie inwestycji powstanie 275 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej prawie 11 200 mkw. Miejsca parkingowe zaplanowano w w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym, gdzie znajdzie się 329 stanowisk.

W sprzedaży dostępne są mieszkania, które powstaną w 6-kondygnacyjnym budynku. I etap Murapol Malta to 275 mieszkań w układach od kawalerek po lokale 2-, 3- i 4- pokojowe o zróżnicowanych metrażach od około 25 do ponad 66 mkw. Mieszkania na parterze oraz wybrane mieszkania na czwartym i piątym piętrze będą posiadały tarasy, a pozostałe balkony. Teren osiedla zostanie zagospodarowany zielenią oraz elementami małej architektury, dla najmłodszych zaprojektowano plac zabaw.

Za projekt architektoniczny odpowiada Murapol Architects Drive Sp. z o.o. Budowa Murapol Malta ma ruszyć w pierwszym kwartale 2019 roku, a oddanie pierwszych mieszkań zaplanowano na początek 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.