Grupa Inwest buduje w Poznaniu kilka projektów mieszkaniowych

2021.10.12
Autor: Urbanity.pl

W przyszłym roku zakończy się budowa osiedla Horyzont Naramowice, w ramach którego powstaje ponad 150 mieszkań. Deweloperem jest Grupa Inwest.

Na budowie osiedla Horyzont Naramowice trwają zaawansowane prace budowlane, które rozpoczęły się w pierwszym kwartale bieżącego roku. W ramach inwestycji budowany jest budynek wielorodzinny ze 159 mieszkaniami o metrażach od 25 do 106 metrów kwadratowych.

W ofercie dewelopera znajdują się zarówno kawalerki jak i lokale 2-, 3-, 4- i 5 – pokojowe, w tym dwupoziomowe apartamenty. Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemną halę garażową, windę, komórki lokatorskie, a także zielony skwer.

Osiedle powstaje przy ulicy Czarnucha na poznańskich Naramowicach. Inwestycja ma być gotowa w III kwartale 2022 roku.

Grupa Inwest na terenie Poznania realizuje jeszcze dwa inne projekty mieszkaniowe. Na Ratajach, przy ulicy Niemena 6 trwa budowa II etapu projektu Nova Łacina, a jej koniec planowany jest na II kwartał 2023 roku. Natomiast u zbiegu ulic Czarnieckiego i Roboczej powstaje kameralny budynek z 70 mieszkaniami pod nazwą Wilda Corner. Inwestycja będzie gotowa w IV kwartale 2022 roku.

Inne wiadomości o Nova Łacina, Osiedle Horyzont Naramowice, Wilda Corner, Grupa Inwest

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.