Dwa projekty mieszkalne Grupy Inwest w Poznaniu


2019.05.15
Autor: Urbanity.pl
Grupa Inwest rozpoczęła sprzedaż nowego budynku wielorodzinnego na poznańskich Naramowicach, w ramach budowanej przy ulicy Karpiej osiedla Harmonia+ Karpia 27.

Harmonia+ Karpia 27 to osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych, składający się docelowo z trzech 5-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Do sprzedaży trafił właśnie kolejny etap inwestycji.

Grupa Inwest rozpoczęła sprzedaż mieszkań z budynku B, w którym znajdzie się łącznie 85 lokali o zróżnicowanych metrażach od 38 do 74 mkw. Mieszkania na piętrach będą miały taras lub balkon, natomiast lokale na parterze dysponowały będą ogródkami.Budynek zostanie wyposażony w cichobieżną windę i przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ceny zaczynają się od 5 459 zł brutto za mkw. Ten etap osiedla Harmonia+ Karpia 27 oddany zostanie do użytku w II połowie 2020 roku.

Innym poznańskim projektem deweloperskim spółki jest Nova Łacina przy ulicy Niemena 5. Osiedle składa się z 110 mieszkań o powierzchniach od 27 do 110 mkw., rozlokowanych w 6-kondygnacyjnym budynku. W obiekcie znajdzie się winda oraz lokale handlowo-usługowe na parterze. W 2-poziomowej podziemnej hali garażowej mieściły się będą miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Ceny rozpoczynają się od 6 300 zł brutto za mkw. Przewidywany termin zakończenia projektu to IV kwartał 2020 roku.

Inne wiadomości o Harmonia+ Karpia 27, Nova Łacina, Grupa Inwest

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.