Echo Investment rozpoczęło kolejną inwestycję w Poznaniu

2015.08.05

Ruszyła budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych pod nazwą Jackowskiego 47, który powstaje na poznańskich Jeżycach. Inwestorem projektu jest spółka Echo Investment, a na generalnego wykonawcę inwestycji wybrani Zakłady Remontowo Budowlane WAM, które podpisały umowę o wartości ponad 28 mln zł.

Jackowskiego 47 to pięciokondygnacyjne budynki mieszkalne, w których znajdzie się 155 lokali o metrażu od 28 do 86 metrów kwadratowych, z możliwością łączenia. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. Lokale mieszczące się na parterach obiektów będą miały kameralne ogródki.

W części podziemnej inwestycji znajdzie się 155 miejsc postojowych. Wszystkie budynki obsługiwane będą przez ciche i nowoczesne windy, a osiedle dostosowane zostanie do potrzeb osób niepełnosprawnych. Całość będzie ogrodzona i monitorowana, a nad bezpieczeństwem przyszłych mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona.

Deweloperem inwestycji jest kielecka spółka Echo Investment, a generalnym wykonawcą zostały Zakłady Remontowo Budowlane WAM.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.