Dwie belgijskie firmy uruchomiły sprzedaż apartamentów typu premium w Poznaniu


2023.09.18
Autor: Piotr Maślak
W historycznym otoczeniu dawnych koszar kawaleryjskich na poznańskim Łazarzu powstają apartamentowce premium o podwyższonym standardzie, za realizacją których odpowiadają dwie belgijskie firmy. Właśnie ruszyła ich sprzedaż.

Osiedle Cavallia to inwestycja klasy premium przy ulicy Matejki na poznańskim Łazarzu, która powstaje w historycznym otoczeniu dawnych koszar kawaleryjskich. Deweloper wprowadził właśnie do sprzedaży apartamenty o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w dwóch budynkach we wschodniej części osiedla.

W ofercie sprzedaży znalazło się 27 apartamentów o podwyższonym standardzie i wysokości aż 3 metrów, wyposażonych w m.in. autorskie wykończenia części wspólnych. We wnętrzach budynków B11 i B11’ wykorzystane zostaną wysokiej jakości materiały, takie jak: drewno, metal czy terrazzo. Wszystkie mieszkania posiadały będą balkony, tarasy lub prywatne ogródki. Ponadto każdy z apartamentów będzie wyposażony w indywidualną pompę ciepła - to jedyne osiedle z takim rozwiązaniem w Poznaniu.

Do współpracy przy tworzeniu wnętrz części wspólnych deweloperzy zaprosili polskiego artystę, profesora Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie – Stanisława Bracha. Stworzył on projekt imponujących płaskorzeźb koni, wykonanych z białej porcelany ze złotą farbą, które zdobić będą ściany lobby, a także korytarzy na wyższych kondygnacjach budynków premium.

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy kilkanaście wyjątkowo przestronnych apartamentów o powierzchni przekraczającej 100 metrów kwadratowych – dodaje Agnieszka Jaworska, dyrektor sprzedaży i marketingu Revive Poland.

Cavallia to osiedle zaprojektowane w duchu miasta 15-minutowego, którego aż 35% obszaru inwestycyjnego zostanie przeznaczone na tereny zielone. Oprócz rewitalizacji zabytków pojawi się również nowa zabudowa z licznymi punktami usługowymi i przestrzenią biurową. Docelowo poznańska inwestycja dwóch belgijskich firm - BPI Real Estate Poland i Revive Poland, składała się będzie z 12 nowych budynków i 5 zabytkowych obiektów, poddanych rewitalizacji.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.