Gołuchów

Kolejne mieszkania powstają w podkaliskiej miejscowości

2018.01.10

Deweloper FB Antczak rozpoczął budowę kolejnego etapu osiedla Panorama Park II Kościelnej Wsi pod Kaliszem. Na dniach powinna ruszyć również sprzedaż mieszkań.

Od 2005 roku FB Antczak realizuje w Kościelnej Wsi projekty deweloperskie. Niebawem oferta firmy powiększona zostanie o kompleks Panorama Park.

Panorama Park II składa się z dziewięciu budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których znajduje się ponad 145 mieszkań o metrażach rozplanowanych od 28 do 75 metrów kwadratowych. Lokale znajdujące się na parterze dysponują ogródkami, a na wyższych piętrach - tarasami. Część mieszkań ma do dyspozycji także antresolę.

Na terenie osiedla Panorama Park znajduje się również 340 miejsc parkingowych oraz 18 garaży. Na parterze budynków powstanie 14 lokali handlowo-usługowych o powierzchni od 30 do 900 mkw.

W ramach I etapu powstały trzy budynki z 44 mieszkaniami o metrażach od 29 do 85 mkw oraz 6 lokali usługowych od 50 do 130 mkw. Pierwsze mieszkania w nowej części osiedla przekazano mieszkańcom pod koniec ubiegłego roku. W styczniu natomiast rusza budowa kolejnego etapu. W dwóch budynkach powstanie łącznie 27 lokali mieszkalnych. W ofercie znajdą się mieszkania o powierzchni od 29 do 75 mkw. Koniec budowy przewidziano na grudzień 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.