Już niedługo ruszy budowa galerii Focus Mall w Pile


2009.04.22
Firma Parkridge Retail Poland otrzymała pozwolenie na budowę galerii rozrywkowo-handlowej Focus Mall w Pile. Projekt, który został złożony przez przedstawicieli dewelopera, uzyskał pozytywną opinię władz miasta i tym samym Piła dołączy do grona "focusowych" miast.

Galeria Focus Mall w Pile dołączy także do grona największych galerii Focus Mall - będzie posiadała 2 kondygnacje handlowe o łącznej powierzchni 120 000 m2 (50 000 GLA), na której zagości około 180 punktów handlowych.

"Bardzo nas cieszy, że możemy rozpocząć budowę kolejnej galerii Focus Mall." - mówi Agnieszka Drucis, Dyrektor Marketingu i PR w Parkridge Retail Poland.

Otwarcie galerii zaplanowane jest na I połowę 2011 roku. Galeria z pewnością stanie się jednym z wyróżników miasta dzięki swojej oryginalnej bryle o zaokrąglonych kształtach i miękkiej strukturze fasady.

Galeria Focus Mall w Pile jest czwartym z kolei obiektem firmy Parkridge w budowie. Obecnie trwają bowiem prace w Piotrkowie Trybunalskim, Gliwicach i Jeleniej Górze. Dotychczas powstały natomiast trzy galerie Focus Mall: w Rybniku, Bydgoszczy i Zielonej Górze.

Inne wiadomości o Parkridge Retail Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.