Otwarcie Galerii Amber przełożone

2013.04.09

Galeria handlowa Amber, powstająca przy zbiegu ulic Górnośląskiej i Trasy Bursztynowej w Kaliszu, zostanie otwarta później niż planowano. Inwestor centrum handlowego, Echo Investment, zakładał, że uda się otworzyć CH Amber już w listopadzie. Obiekt zostanie jednak oddany do użytku nieco później, a jego otwarcie nastąpi na wiosnę przyszłego roku.

Oficjalną przyczyną przesunięcia terminu otwarcia Galerii Amber podaną do wiadomości publicznej przez Echo Investment, jest wprowadzanie kilku zmian do pierwotnego projektu, które spowodowały przesunięcia w harmonogramie realizacji inwestycji. Niemały wpływ na przełożenie otwarcia kaliskiej Galerii Amber mają również opóźnienia w budowie obiektu spowodowane przez niekorzystne warunki atmosferyczne.

Otwarcie Galerii Amber na pewno nie zostało przełożone ze względu na słabą komercjalizację obiektu. Wynajęto już ponad 75% jego powierzchni ? najemcy czekają na możliwość wprowadzenia się do lokali. W ofercie kaliskiego centrum handlowego znajdą się min. butiki odzieżowe i galanteryjne, sklepy obuwnicze, drogerie, market elektroniczny oraz supermarket spożywczy.

Źródło: Eurobuild

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.