Galeria Amber w Kaliszu nabiera kształtów - stan surowy otwarty

2013.01.17

Realizacja Galerii Amber w Kaliszu przebiega pomyślnie i zgodnie z harmonogramem. Właśnie zakończyły się prace nad stanem surowym otwartym inwestycji.

Inwestor Galerii Amber, spółka Echo Investment chwali się postępami na budowie Galerii Amber. Menadżer projektu dumnie ogłosił, że osiągnięto już stan surowy otwarty, a obecnie prowadzone prace pozwolą na zamknięcie obiektu za około dwa miesiące. Wtedy to do Galerii Amber zostaną wpuszczeni pierwsi najemcy, którzy dokonają adaptacji wynajmowanych powierzchni.

Choć centrum handlowe jeszcze nie nadaje się do użytku, już zostało w znacznej części skomercjalizowane. Zarząd Echo Investment podpisał długoterminowe umowy najmu ponad 70 procent powierzchni dostępnych w galerii. Wśród najemców Galerii Amber znajdą się popularne sieci odzieżowe i drogerie oraz hipermarket L.Eclerc.

Jeśli budowa nadal będzie postępowała tak jak do tej pory, Galeria Amber otworzy się już w listopadzie. Na pewno przyciągnie wielu konsumentów, nie tylko ilością i różnorodnością sklepów czy imponującym wyglądem, ale również prostotą dojazdu - budowana właśnie nowa droga połączy obiekt z Kaliskim dworcem PKP.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.