Gotowa kameralna inwestycja w Kaliszu. Powstało 77 wysokiej klasy mieszkań


2022.09.20
Autor: Bartosz Motorek
Dobiegła końca realizacja osiedla Między Mostami w Kaliszu, którego deweloperem jest Grupa Antczak. Inwestycja powstała w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bernardyńskiego i Parku Miejskiego.

Osiedle Między Mostami w Kaliszu to kameralny projekt deweloperski Grupy Antczak, zlokalizowany na działce przy ulicy Garncarskiej w centrum miasta. W ramach inwestycji powstało 77 77 wysokiej klasy mieszkań o łącznej powierzchni prawie 4 000 metrów kwadratowych. Deweloper posiada już pozwolenie na użytkowanie osiedla.

Kameralny projekt powstał w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bernardyńskiego i Parku Miejskiego. Inwestycja składa się z dwóch, 5-kondygnacyjnych budynków oraz niskiego budynku garażowego. Mieszkania mają metraże rozplanowane od 29 do 96 mkw. Teren wokół osiedla został ozdobiony zielenią, a dla najmłodszych mieszkańców zaprojektowano plac zabaw. Dla wszystkich mieszkań przewidziane zostały miejsca parkingowe.

Klatki schodowe i części wspólne budynków charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, wyznaczającym najwyższy standard dla kaliskich realizacji deweloperskich. Za projekt architektoniczny osiedla Między Mostami odpowiada pracownia MODOarchitektura z Poznania.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.