FB Antczak generalnym wykonawcą nowej siedziby dla Zetor Polska

2015.10.08

FB Antczak rozpoczyna właśnie prace na placu budowy przy ul. Inwestorskiej w Kaliszu. Na zlecenie firmy Zetor Polska - producenta ciągników rolniczych, powstanie tam hala magazynowo - serwisowa wraz z powierzchnią biurową. Zakończenie prac planowane jest na II kwartał 2016 roku.

Inwestor zlecił FB Antczak wybudowanie hali magazynowo - serwisowej z częścią ekspozycyjno - biurową o powierzchni 3840 mkw. W budynku znajdzie się pokaźne zaplecze dla pracowników z szatniami i pomieszczeniami socjalnymi. Generalny wykonawca jest także odpowiedzialny za przygotowanie infrastruktury komunikacyjnej na terenie obiektu o łącznej powierzchni 17000 mkw.

Koncepcja architektoniczna obiektu powstała w oparciu o minimalizm i maksymalizację użyteczności. Jej autorem jest firma OMNIS z Ostrołęki, posiadająca wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji obiektów przemysłowych.

Projekt dla Zetor to kolejna realizacja FB Antczak na terenie kaliskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST - PARK". W poprzednich latach, firma odpowiedzialna była za wybudowanie na tym obszarze obiektów m.in.: dla Meyer Tool Poland oraz MTM Industries.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.