Spektakularny Centaurus w Olsztynie od grupy Euro Styl

2016.11.14

Po wielu latach zapowiedzi wreszcie rozpoczyna się realizacja jednego z najbardziej spektakularnych projektów wielofunkcyjnych w Olsztynie. Spółka Warmia Investment z grupy Euro Styl u zbiegu alei Marszałka Józefa Piłsudskiego i ulicy Bartosza Głowackiego zrealizuje kompleks Centaurus.

Spółka Warmia Investment u zbiegu alei Marszałka Józefa Piłsudskiego i ulicy Bartosza Głowackiego zrealizuje kompleks mieszkalno-usługowy Centaurus z dodatkową powierzchnią biurową, hotelową oraz handlową.

Pomimo,. że inwestor dysponował pozwoleniem na budowę już w 2011 roku, to w lipcu br., spółka otrzymała zamienne pozwolenie na realizację projektu. Na terenie o powierzchni 9 000 metrów kwadratowych powstaną cztery budynki, które postawione zostaną na wspólnym postumencie. Główną częścią kompleksu stanowiły będą obiekty o wysokości 17 i 18 pięter.

Projekt autorstwa Andrzeja Kapuścika zakłada powierzchnię mieszkaniową z ponad 170 lokalami, część hotelową, która prawdopodobnie funkcjonowała będzie pod szyldem Hampton by Hilton, ponad 8 500 mkw. powierzchni biurowej oraz około 2 000 mkw. powierzchni handlowej.

Pojedyncza kondygnacja biurowa Centaurusa w Olsztynie ma mieć powierzchnię przekraczającą 1 200 mkw. z możliwością aranżacji wnętrz i podziału na moduły typu open space.

Szczegóły inwestycji oraz najnowsze wizualizacje poznać mamy na zapowiadanej na 15 listopada premierze kompleksu Centaurus.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.