Jedyny taki biurowiec w Olsztynie bliski oddania do użytku


2021.01.19
Autor: Urbanity.pl
Niebawem oddany zostanie do użytku kompleks wielofunkcyjny Centaurus w Olsztynie. Jest to pierwszy tego typu obiekt klasy A w tym mieście.

Podpisana została umowa pomiędzy CBRE Global WorkPlace Solutions, a spółką Inopa na obsługę części biurowej inwestycji Centaurus w Olsztynie. W ramach kontraktu CBRE GWS będzie miało za zadanie bieżącą i interwencyjną obsługę techniczną kompleksu.

Centaurus w Olsztynie to wielofunkcyjny kompleks o łącznej powierzchni ponad 30 000 metrów kwadratowych, który oferuje cztery funkcje - biurową, hotelową, handlowo-usługową i mieszkalną. Jest to flagowy projekt na rynku lokalnym i jedyny obiekt w Olsztynie, który dysponuje powierzchnią biurową w standardzie technicznym klasy A.

Olsztyńska inwestycja, która zostanie oddana do użytku w pierwszym kwartale tego roku, składa się z 8 kondygnacji nadziemnych, natomiast w podziemnej hali garażowej znajduje się miejsce na 108 samochodów. Głównym najemcą Centaurusa będzie Citibank Europe, który wynajął ponad 10 000 mkw. powierzchni (zdecydowana większość z łącznie 11 200 mkw biurowca). Firma otworzy jedno ze swoich największych centrów SSC.

Kompleks dysponuje wewnętrznym dziedzińcem ze sklepami, punktami usługowymi i strefą gastronomiczną.

Komentarze


  • Gosc
    Gość
    2021-05-01 07:41:31
    Pierwszy ale nie jedyny . Na sąsiedniej działce ma podobno powstać jeszcze nowocześniejszy biurowiec klasy A i apartamentowce , które wielkością i jakością mają być jeszcze lepsze od Centaurusa

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.