Pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki gotowy już we wrześniu

2013.06.04

Trwają prace wykończeniowe pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki budowanego na Wyspie Ptasiej Jeziora Mikołajskiego. Pierwsi goście odwiedzą ten luksusowy kompleks apartamentowo-hotelowy już we wrześniu br.

Do dyspozycji będzie 78 pokoi hotelowych oraz 25 apartamentów, w których będzie można ugościć do 280 osób. Restauracja hotelowa w połączeniu z salami konferencyjnymi utworzą salę bankietową o łącznej powierzchni 652 mkw. mieszczącą około 500 osób.

"Hotel został zaprojektowany z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni dla turystów i biznesu. Pomimo futurystycznej architektury, doskonale komponuje się z naturalnym otoczeniem i niezwykłą przyrodą Mazur. Pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki, będzie zlokalizowany na Wyspie Ptasiej i półwyspie przy Jeziorze Mikołajskim w Mikołajkach. Oba kompleksy hotelu połączymy szklanym tunelem, co sprawi, iż odwiedzający będą mieli wrażenie jakby stąpali po wodzie. Mazury - Kraina Tysiąca Jezior, nominowana w plebiscycie "Nowe 7. Cudów Natury" jako jedyny polski kandydat, są miejscem unikalnym w skali międzynarodowej. Właśnie dlatego tutaj zdecydowaliśmy się zlokalizować nasz hotel."


- mówi Piotr Stefaniak, Prezes Zarządu INPRO S.A.

Źródło: mat.pras/Urbanity

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.