Powstaje przeszklony tunel na wyspie Jeziora Mikołajskiego

2016.01.27

W październiku ubiegłego roku ruszyła budowa przeszklonego tunelu, łączącego dwa budynki 5-gwiazdkowego Hotelu Mikołajki. Efekty inwestycji będzie można podziwiać późną wiosną bieżącego roku.

Przeszklony tunel umożliwi gościom hotelowym na swobodne przemieszczanie się pomiędzy częścią hotelowo-apartamentową, a restauracyjno-konferencyjną. Dodatkowo, tunel ma stać się komplementarną częścią architektoniczną i ozdobą hotelu w Mikołajkach.

Przeszklony, ogrzewany tunel, zwłaszcza w okresach jesienno-zimowych i wiosennych sprawi, że przemieszczanie gości pomiędzy budynkiem hotelowo-apartamentowym, a budynkiem restauracyjno-konferencyjnym będzie w pełni komfortowe. Za projekt nowej inwestycji odpowiada sopockie P.K. Studio Projektowe, a firma Inpro S.A., została wybrana na generalnego wykonawcę tunelu. Całość ma zostać oddana do użytku w maju br. Koszt inwestycji to około 4 mln zł.

Hotel Mikołajki znajduje się na małej wyspie Jeziora Mikołajskiego i funkcjonuje już od 2013 roku, jako jeden z najwyższej klasy hoteli pięciogwiazdkowych na Mazurach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.