Premierowa inwestycja Inpro w Elblągu. Powstaną budynki wielorodzinne oraz wielopoziomowy garaż


2022.07.07
Autor: Piotr Maślak, Urbanity.pl
Przy ulicy Mielczarskiego w Elblągu wybudowane zostanie osiedle budynków wielorodzinnych Forma, którego deweloperem jest firma Inpro. W sprzedaży znajduje się obecnie I etap inwestycji.

Nowe osiedle Forma wybudowane zostanie przy ulicy Mielczarskiego, w sąsiedztwie supermarketu Biedronka. Docelowo nowy projekt dewelopera Inpro realizowany będzie w trzech etapach. W sprzedaży znajdują się mieszkania z pierwszej fazy inwestycji.

W ramach pierwszego etapu wybudowany zostanie budynek o zróżnicowanej wysokości (6 oraz 7 kondygnacji), w którym znajdzie się 68 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 42 do 71 mkw. i układach 2-, 3- oraz 4-pokojowych. Do mieszkań będą przynależeć balkony i tarasy.

Na terenie osiedla Forma znajdą się takie udogodnienia jak: wewnętrzny dziedziniec, bawialnia, strefa fitness, windy, wózkarnie, boksy do przechowywania oraz indywidualne pomieszczenia na jednoślady. W parterze mieściła się będzie hala garażowa na 53 miejsca postojowe. W II etapie powstanie niezależny, wielopoziomowy budynek garażu przeznaczony do użytku mieszkańców osiedla.

Budowa I etapu inwestycji w Elblągu zakończy się pod koniec sierpnia 2024 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.