4-gwiazdkowy hotel w Elblągu. Otwarcie w maju


2021.04.02
Autor: Urbanity.pl
Już wkrótce polska sieć Focus Hotels, która należy do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. otworzy swój nowy 4-gwiazdkowy hotel w Elblągu.

Na mocy umowy dzierżawy obiektu na okres 15 lat sieć zdecydowała się na lokalizację w samym centrum miasta przy ulicy Starty Rynek. Obiekt ten będzie miał 85 pokoi oraz 5 apartamentów, a także sale konferencyjne, restaurację, bar, strefę Wellness & Spa, basen, saunę, siłownię oraz podziemny garaż. Restauracja w hotelu znalazła się w przewodniku kulinarnym Gault&Millau. Ponadto, dzieci i młodzież do lat 18-stu, przebywające w pokoju z rodzicami bądź opiekunami będą nocować bezpłatnie, zgodnie ze standardem marki.

Warto dodać, że Focus Hotel Premium Elbląg będzie pierwszym takim miejscem sieci, który powstaje w województwie warmińsko-mazurskim. Podobne hotele znajdują się już w Sopocie, Gdańsku, Bydgoszczy, Inowrocławiu i Lublinie.

Sieć IMMOBILE S.A. zaplanowała otwarcie hotelu w maju 2021 - to będzie już dwunasty obiekt tej sieci. Co więcej, dla tej inwestycji zaplanowano dodatkowe nakłady finansowe przeznaczone na podwyższenie standardu hotelu, a tym samym ugruntowanie jego pozycji na rynku lokalnym.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.