Trwa ekspansja firmy New Work w Polsce

2019.07.26

Operator biur serwisowanych z Węgier otworzy po jednej nowej lokalizacji w Łodzi i Krakowie, a dokładnie w kompleksie Bonarka for Business (B4B) oraz Hi Piotrkowska 155.

Nowa lokalizacją dla operatora biur serwisowanych jest Bonarka for Business w Krakowie. Firma wynajęła 2 800 mkw. powierzchni w ukończonym właśnie budynku H. Krakowski kompleks biurowy oferuje obecnie 75 000 mkw. powierzchni do wynajęcia.

Kolejną lokalizacją New Work jest łódzki kompleks Hi Piotrkowska 155, gdzie firma zajmie prawie 5 000 mkw. Biura mieściły się będzie na czterech piętrach wieży, a na parterze znajdzie się centrum konferencyjne. Budynek wieżowy będzie najwyższym budynkiem biurowym w Łodzi. Hi Piotrkowska 155 to kompleks dwóch obiektów biurowo-usługowych oraz hotelu Hampton by Hilton. Inwestycja będzie gotowa w drugim kwartale 2020 roku. Inwestorem jest Master Management Group.

Firma Savills doradzała najemcy w obu transakcjach

Firma New Work oferuje w pełni wyposażone biura dla klientów korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw poszukujących nowoczesnej przestrzeni do pracy dostępnej na elastycznych warunkach.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • czytelnik
    Gość
    2019-07-28 11:35:29
    Cieszy fakt, że biurowiec Hi Piotrkowska ma kolejnych najemców bo spora grupa łodzian mocno kibicuje temu najwyższemu, od końca lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, budynkowi stawianemu w Łodzi bo ostatnio powstają niskie, rozległe, bez wyrazu klocki trywialnie wypełniając miejską przestrzeń. Trzecie co do wielkości miasto w Polsce z pewnością zasługuje na wyższą zabudowę i może Hi Piotrkowska jest tego dobrą zapowiedzią :)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.