Jest pozwolenie na budowę centrum handlowego w Zawierciu


2023.09.14
Autor: Piotr Maślak
Master Management Group uzyskał w sierpniu br., prawomocne pozwolenie na budowę nowego centrum handlowego w Zawierciu. Inwestor zmienił nieco projekt inwestycji i postanowił na nową koncepcję.

Brama Jury Zawiercie pod taką nazwą realizowana będzie nowa inwestycja handlowa Master Management Group. Inwestor otrzymał właśnie prawomocne pozwolenie na budowę.

Inwestycja w Zawierciu będzie połączniem galerii handlowej z retail parkiem. Wszystkie sklepy ulokowane zostaną na jednym poziomie z wejściem bezpośrednio z parkingu. Brama Jury zaoferuje łącznie około 16 000 metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia, na której zaplanowano około 30 sklepów, w tym supermarket oraz pierwsze nowoczesne, 4-salowe kino Planet Cinema. W galerii pojawi się także strefa rozrywki z placem zabaw i strefą restauracyjną.

Obecnie trwa komercjalizacja projektu, a inwestor jest na etapie wyłonienia generalnego wykonawcy. Budowa Bramy Jury w Zawierciu rozpocznie się na przełomie 2023/2024 roku. Otwarcie nastąpić ma w 2025 roku.

Inne wiadomości o Centrum Handlowe Brama Jury, Master Management Group

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.