Największe centrum outletowe w Sosnowcu się rozbudowuje


2021.03.31
Autor: Urbanity.pl
Zmodernizowana zostanie infrastruktura wokół centrum outletowego Designer Outlet Sosnowiec. Inwestycja właśnie się rozpoczęła, a jej zakończenie zaplanowano po wakacjach.

Wraz z rosnącą liczba klientów oraz zainteresowaniem nowych marek podjęta została decyzja o rozbudowie Designer Outlet Sosnowiec. Największe centrum outletowe w regionie, które zlokalizowane jest przy trasie S1 i autostradzie A4 (ul. Orląt Lwowskich 138) zyska nowe miejsca parkingowe.

W marcu rozpoczęły się prace nad pierwszym etapem inwestycji. W tej fazie projektu powiększony zostanie przylegający do budynku centrum parking. Klienci zyskają 800 miejsc postojowych, dzięki czemu Designer Outlet Sosnowiec dysponowało będzie łącznie ponad 2000 miejscami parkingowymi. W ramach inwestycji pojawi się również nowa aranżacja infrastruktury zewnętrznej. Prace budowlane potrwają do września br.

W kolejnej fazie przebudowy otoczenia centrum przearanżowane zostanie molo na oczku wodnym. Powstaną ścieżki edukacyjne wśród bujnej zieleni oraz ogródki letnie. Wokół przearanżowanego mola zostaną zrealizowane nowe nasadzenia zielone i pojawi się architektura wypoczynkowa. Inwestycja zakłada także budowę nowych wiat - autobusowa, rowerowa i motocyklowa. Całości dopełnią prace modernizacyjne elewacji północnej budynku.

Obecnie Designer Outlet Sosnowiec oferuje ponad 100 marek, w tym m.in. Nike, 4F, New Balance, Puma, Salomon, Adidas, Umbro, Pepe Jeans, Levi’s czy Guess, które oferują produkty w cenach niższych od 30 do 70% przez cały rok. W centrum outletowym znajduje się również część restauracyjna i plac zabaw. W ostatnim czasie do grona najemców dołączyły Alpine PRO oraz jedyny w regionie salon BOSS Outlet.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.