Murapol z ofertą mieszkań w Sosnowcu


2020.12.18
Autor: Urbanity.pl
Murapol uruchomił sprzedaż mieszkań z pierwszego etapu osiedla Apartamenty na Wzgórzu w Sosnowcu. Docelowo inwestycja zakłada budowę ponad 660 mieszkań.

Murapol Apartamenty na Wzgórzu to etapowane osiedle mieszkaniowe przy ulicy Klimontowskiej w Sosnowcu. W pierwszym etapie inwestycji wybudowany zostanie 6-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 117 mieszkań.

Deweloper wprowadził właśnie mieszkania z pierwszej części osiedla. W ofercie dostępne są lokale o zróżnicowanych metrażach od 27 do 64 metrów kwadratowych w rozkładach od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Do wszystkich lokali przynależeć będzie taras, a do mieszkań na parterze - ogródek.

W parterze 6-kondygnacyjnego budynku osiedla Apartamenty na Wzgórzu znajdą się dwa lokale o charakterze handlowo-usługowym. Z kolei w podziemnej hali garażowej, jak i na stanowiskach naziemnych zaplanowano łącznie 117 miejsc postojowych.

Docelowo osiedle Apartamenty na Wzgórzu w Sosnowcu składało się będzie z pięciu budynków, w których zaplanowano ponad 660 mieszkań. Projekt architektoniczny inwestycji powstał w Murapol Architects Drive SA, pracowni architektonicznej należącej do Grupy Murapol.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.