Znamy kolejne miasto w Polsce ze sklepem Primark

2021.01.18

Międzynarodowa marka odzieżowa Primark zapowiedziała otwarcie kolejnego sklepu w Polsce. Znamy już miasto oraz datę otwarcia nowego sklepu.

Centrum handlowe Silesia City Center w Katowicach to kolejne miejsce w Polsce, w którym będzie można zrobić zakupy w sklepie Primark. Ta międzynarodowa marka odzieżowa, która oferuje najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie domu, planuje otworzyć nowy sklep w 2023 roku.

Katowicki lokal w galerii Silesia City Center, której właścicielem jest ECE Polska, będzie miał powierzchnię ponad 3 600 metrów kwadratowych i znajdziemy w nim kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę, kosmetyki oraz wyposażenie domu.

Monika Pyszkowska, Dyrektor Regionalna Działu Center Management w ECE Marketplaces na Polskę, Słowację i Czechy, wskazała:
Bardzo cieszymy się, że Primark wybrał Silesia City Center jako lokalizację dla swojego kolejnego sklepu w Polsce. Pojawienie się tego znanego na całym świecie detalisty, wzmocni obecną ofertę marek w naszym centrum, dlatego z niecierpliwością czekamy, aby zaoferować niesamowitą modę Primark mieszkańcom Katowic.

Primark swój sklep w Polsce posiada obecnie w Galerii Młociny w Warszawie, a już niebawem otworzy również w Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu. Firma prowadzi rekrutację na różne stanowiska pracy.

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa założona w Dublinie w 1969 roku. Sklepy tej popularnej sieci odzieżowej obecne są w 13 krajach na całym świecie. Marka zatrudnia ponad 70 000 osób, a w roku obrotowym 2019/20 otworzyła 12 kolejnych sklepów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.