Powiększone lokale w katowickiej galerii Silesia City Center

2015.09.17

Marki CCC, Ochnik i Zebra, które dostępne są w Silesia City Center od samego początku, powiększyły zajmowane obecnie lokale o dodatkowe metry kwadratowe oraz przedłużyły umowy najmu na kolejne lata w katowickim centrum handlowym.

Salon Ochnik, który pozostanie w swojej dotychczasowej lokalizacji powiększył zajmowaną powierzchnię z 67 d 133 metrów kwadratowych. Marka zdecydowała się także na poszerzenie swojej oferty o torby męskie i damskie, podróżne, odzież skórzaną wraz z dodatkami. Przedłużona została również umowa najmu o kolejne 10 lat.

Z kolei salon Zebra przeprowadzi się do nowej części katowickiej galerii, zwiększając tym samym powierzchnię z 91 do 117 mkw. W tym przypadku również została przedłużona umowa na kolejne 10 lat.

Ostatnim z najemców, który zdecydował się rozbudować swój salon jest sieć obuwnicza CCC. Sklep o powierzchni 441 mkw., został powiększony do 626 mkw. i jest to największe takie przedsięwzięcie najemcy w Silesia City Center. CCC przedłużyło również umowę najmu do końca 2022 roku.

Wszyscy trzej najemcy są obecni w Silesii od samego początku jej powstanie, czyli od 2005 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.